KONST / Litografier / Färglitografi 12275041
nr 1227 5041
Färglitografi
Lennart Ek, Hus, signerad. Motivet: 26x33
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:15:26
20/12 09:45:19
Lis Husberg (f. 1920)